Sedir Oturma Gurupları

Sedir Oturma Gurupları

Firmamız 1970 lere dayanan köküyle mobilyacılıkta estetiği kaliteyi ve uygun fiyatı sizler için biraraya getiriyor. En yeni cafe, restaurant, lokanta masa sandalye modelleri için sitemizi veya mağazamızı ziyaret ediniz.

İşletmenizde müşterilerinize sunduğunuz ikramlar, mekanınızın dekoru, içeride çalan müzik kadar önemli olan birşeyde müşterilerinizin oturacağı sedir ve loca koltuklarının ergonomisidir.

Sizde mekanlarınızı imalatçı firma avantajlarıyla kaliteli ve en hesaplı şekilde dekore edebilirsiniz. Cafe dizayn ve dekorasyonlarında size özel cafe, restaurant, lokanta masa sandalye ve sedir çözümleriyle hizmetinizdeyiz. İstediğiniz taktirde bize conseptinize uygun cafe, restaurant, lokanta masa sandalye ve sedir oturma gurupları fotoğraflarını veya çizimlerini bize gönderip istediğiniz form ve renklerde özel olarak ürettirebilirsiniz.

 

Cafe, restaurant, lokanta masa sandalye ve sedir oturma grupları fiyatlarımıza kargo ve KDV dahil olmayıp nakliye ve KDV ücretleri alıcıya aittir. İstanbul içi yüklü siparişlerde avrupa yakasına sevkiyatımız vardır.

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:

Bar Locaları

Bar loca koltukları Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız mekanlarınız için cafe mas...
325,00TL

Bar Locaları Modelleri

Bar locaları Sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız bar loca koltukları üretiminde ka...
384,00TL

Loca koltuğu çift taraflı

Loca Koltukları Firmamız mekanlarınız için özel üretim özel sipariş loca koltuk takımı modelleri ...
652,00TL

Loca Modelleri

Loca Modelleri İmalattan özel ölçü özel sipariş loca modelleri cafe koltukları, cafe masa sandaly...
448,00TL